Chcielibyśmy przedstawić Państwu nasz nowy produkt Brykiet z węgla EKOSORT PLUS®. Produkt ten jest nowością na rynku węglowym od lat zdominowanym przez klasyczne mieszanki węglowe.

 

EKOSORT PLUS® charakteryzuję się bardzo niską zawartością wilgoci, co wpływa na znaczące wydłużenie żywotności części kotła narażonych na korozję. U nas nie płacisz za wodę!!!

 

Kolejny atut warty odnotowania to większa jednorodność uziarnienia produktu niż w przypadku standardowych groszków (98% to frakcja 10,0 – 20,0 mm) i co ważne EKOSORT PLUS® wykazuje się przy tym zdecydowanie wyższą wytrzymałością mechaniczną od produktów konkurencyjnych, co potwierdzają badania laboratoryjne. Nie obawiaj się produkt nie będzie się kruszył i tracił swoich walorów energetycznych!!!

 

EKOSORT PLUS® to Energia z natury!!! Badania wykazały że emisja zanieczyszczeń powstających podczas spalania naszego brykietu znajduje się poniżej wartości kryterialnych przyjętych w aktualnych normach. Porównywalna z groszkami wyższej klasy Premium!!! Dodatkowo w procesie produkcyjnym stosowane są biodegradowalne opakowania jako substytut wykorzystywanych do tej pory opakowań foliowych, a więc ograniczamy tworzenie zbędnych odpadów trudnych do utylizacji.

EKOSORT PLUS® to produkt charakteryzujący się wysoką wartością opałową, gwarantowaną na poziomie powyżej 26 MJ/kg!!!

 

EKOSORT PLUS® to nowoczesne niskoemisyjne paliwo kompozytowe, które z powodzeniem może konkurować z klasycznymi mieszankami węglowymi dlatego nie zwlekaj poznaj zalety naszego produktu!!!